GÜZEL Parti kurucularından Vedat Yenerer istifa etti

Nilosa

Global Mod
Global Mod
GÜZEL Parti kurucularından Vedat Yenerer istifa etti
DÜZGÜN Parti kurucularından Vedat Yenerer, yaptığı açıklamayla istifa sonucu aldığını duyurdu.

Toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Yenerer, “Şu andan itibaren YETERLİ Parti ile hiç bir bağım kalmamıştır. Bana söyleyecek kelamı olanlar toplumsal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin…” sözlerini kullandı.

Partideki bakılırsavine kendisine hiç bir açıklama yapmadan son verildiğini kaydeden Yenerer, şöyleki devam etti:

“Art arda gorevlerime son verilmesi ve parti tarafınca bunun bildirim edilmemiş olması olağan değil, açık bir haldir. Varsın olsun, ben doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğim. ‘Kirli’ siyaset yapanların olduğu bir ortamda pak kaldığım için kendimle gurur duyuyorum.
Son olarak, DÜZGÜN Parti’de umutla kalmış, alanda çalışan hayli bedelli vatanseverlere ve Türk milliyetçilerini hürmetle selamlıyorum. Toplumsal medyada beni takip eden Düzgün Parti’li arkadaşlarımın sayfamdan ayrılmalarına müsamahayla bakacağım.
Şu andan itibaren UYGUN Parti ile hiç bir bağım kalmamıştır. Bana söyleyecek kelamı olanlar toplumsal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin..
Vatanım ve milletim için çalışmaya kaldığım yerden devam edeceğime hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Zira ben, Mavi Gözlü Bozkurdumuz, Ulu Lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin ölene kadar askeriyim… Kamuoyuna hürmetle duyurulur.”
Alıntıdır