Dava Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı: Vizyonsuz solcular üzere her şeyi eleştirerek ömür tüketmiyoruz

Nilosa

Global Mod
Global Mod
Dava Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı: Vizyonsuz solcular üzere her şeyi eleştirerek ömür tüketmiyoruz
Dava Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Lideri Ahmet Yiğit Yıldırım, “İnci Sözlük”ün kurucusu Serkan İnci’nin Türkiye’deki Araplar üzerinden davacılara yönelik paylaşımına ait Twitter’dan açıklama yaptı.

4) Ülkücü mühendisler SİHA-İHA, yerli otomobil çalışmalarında mücadele ediyor. Teknolojide yeniliklere yön veriyor. TURKOVAC çalışmalarında yer alıyor.
Vizyonsuz, gündeme göre şekil alan sosyal medya solcuları gibi her şeyi eleştirerek ömür tüketmiyoruz.

— Ahmet Yiğit Yıldırım (@ayyildirim1) January 12, 2022

nci’nin toplumsal medya paylaşımını alıntılayan Yıldırım, “Bazı tipler var; canı isteyince, zoru görür görmez ‘Nerede bu Davacılar?’ der. Davacılar kendini gösterdiği vakit da ‘Nasıl çamur atsak?’ diye düşünürler.” değerlendirmesinde bulunarak, şunları kaydetti:

“Ülkücüler; Karabağ 30 yıl daha sonra işgalden kurtulurken, Kapalı Maraş açılıp Kıbrıs’ta bağımsızlık çabası verirken ve Ayasofya bir daha ibadete açıldığında oradaydı. Bugün büyük oranda muvaffakiyetin sağlandığı terörle gayrette de en üstün uğraşı gösterdi, göstermeye devam ediyor. Suriye’de inançlı bölge oluşturup onları bu alanlara yerleştirmek için, terör örgütü PYD/YPG’yi temizlemek ismine binlerce Bozkurt uğraş ederken ‘Ülkücüler nerede’ diye sormak akıl işi midir? Ülkücü mühendisler SİHA ve İHA ile yerli araba çalışmalarında çaba ediyor. Teknolojide yeniliklere istikamet veriyor. TURKOVAC çalışmalarında yer alıyor. Vizyonsuz, gündeme nazaran form alan toplumsal medya solcuları üzere her şeyi eleştirerek ömür tüketmiyoruz.”
Alıntıdır