Tarım Kredi marketlerinde indirimli fiyatlar için tarih aşikâr oldu

Beykozlu

New member
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri’ne indirim talimatı verdi.

30-40 çeşit eserde hızla indirime gidileceğini belirten Erdoğan, “Koyun-kuzu etinde yüzde 25 indirim başlattık. Tarım Kredi Kooperatifi Lideriyle da konuştum. Büyükbaş hayvanlarda da yüzde 30-35 üzere bir indirimle onların da satışına başlayacağız.” demişti.

İndirimli fiyatlar 15 Ağustos’tan itibaren uygulanacak

İndirim konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği net bildirinin akabinde, yeni fiyat etiketleriyle ilgili tarih aşikâr oldu.

AA’nın haberine göre, Tarım Kredi, marketlerinde 30’un üzerinde temel tüketim eserinde 15 Ağustos Pazartesi prestijiyle indirimli fiyat uygulamasına geçileceğini duyurdu.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde 1300 market bulunuyor.

Erdoğan: Kâr gayesiyle çalışmayacaksın, vatandaşımı koruyacaksın

Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde yalnızca et mamüllerinde değil farklı eserlerde de indirim yapılacağını söz eden Erdoğan, şunları söylemişti:

“Tarım Kredi, şeker, buğday, un, zeytinyağı, ayçiçeği yağı üzere öbür mamüllerinde, bilhassa 30-40 çeşit eserde de hızla indirime gidecek.

Talimatımız şu, sen kâr emeliyle çalışmayacaksın yalnızca başa baş noktasında benim vatandaşımı koruyacaksın. Artık Tarım Kredi Kooperatifi de bu emelle çalışmalarını hızlandıracak.”

Okumaya devam et...