Mustafa Sarıgül’ün vilayet liderine kızdığı anlar toplumsal medyada paylaşıldı

Nilosa

Global Mod
Global Mod
Mustafa Sarıgül’ün vilayet liderine kızdığı anlar toplumsal medyada paylaşıldı
Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül, çalışmalarından şad olmadığı Giresun Vilayet Lideri Selim Çilesiz’e kızdı. O anlar TikTok’ta paylaşıldı.

Sarıgül paylaşılan görüntüde Çilesiz’e, “Kardeşim ben başarılı olmanızı istiyorum kusura bakmayın. Yani Vilayet Başkanlığı’ndan daha sonra senin milletvekili olmanı istiyorum, bakan olmanı istiyorum. Ben bakıyorum ediyorum Giresun’da kaç tane afiş dağıtıldığına… Gece 2’de araştırma yaptırıyorum yok bir şey. Allah’ım çalışana, ter akıtana verir. Çalışmadan bir yere gelmek yok” dedi.

Bu sırada TDP Giresun Vilayet Lideri’nin ise “O gece uyumadım sayın genel başkanım” diyerek kendisini savunmaya çalıştığı görüldü. Lakin Sarıgül’ün vilayet liderinin bu savunması kabul etmediği ve daha da sonlandığı görüldü.

“Bundan daha sonra sizin dediğinizden daha epeyce çalışacağım” diyen vilayet liderine bir kere daha sitem eden Sarıgül, “Bunu söylerken bile daha fazlaca çalışacağına inanmıyorum. Daha yüksek sesle söyle kardeşim” dedi.

Mustafa Sarıgül'ün il başkanına kızdığı anlar sosyal medyada paylaşıldıhttps://t.co/kWsRdvcVr6 pic.twitter.com/zkFuLE9p8H

— Sputnik Türkiye (@sputnik_TR) January 16, 2022
Alıntıdır