Hürriyet müellifi Selvi: MEB’in kapısının kilitlenmesini Kılıçdaroğlu’nun müdafaası talep etti

Nilosa

Global Mod
Global Mod
Hürriyet müellifi Selvi: MEB’in kapısının kilitlenmesini Kılıçdaroğlu’nun müdafaası talep etti
Selvi, bugünkü yazısında Kılıçdaroğlu’nun MEB’den randevu talep ettiğini lakin Bakan Özer makamına dönmeden ‘Twitter hesabından saat 13.00’te Ulusal Eğitim Bakanlığı’na gidiyorum diye meydan okuduğunu’ söylemiş oldu.

Selvi, şu tabirleri kullandı:

“Ankara’da herkes bilir. Hele hele Kılıçdaroğlu daha uygun bilir. senelerca bürokratlık yaptı. Ulusal Eğitim Bakanı ile görüşmek isteyenler, bakanlıktaki kısımdan giriş yapar. Kılıçdaroğlu ise Atatürk Bulvarı’ndaki memur girişine geliyor. Olağan onlarca kamera ile. Son olarak o kapıda marjinal sol kümeler hareket yaptığı için o kapılar kapatılmış.

Artık gelelim kapıya kilit vurulmasına. aslına bakarsanız amaç, o kapının kilitlenip üzerine zincir vurulmasında. Kılıçdaroğlu zincirleri kıra kıra geliyor algısı oluşturulacak ya. Kılıçdaroğlu’nun önünde kameralara açıklama yaptığı kapının kilitlenmesini Kılıçdaroğlu’nun müdafaası talep ediyor. Evraksız konuşmam.”

Alıntıdır