GPT Sohbeti | sıcak indirme

bencede

New member
Sohbet GPT’si girilen soruları cevaplayan ve istekleri kendi zekası ile işleyen bir AI sohbetidir. Örneğin, matematik problemlerini çözer veya kullanıcı özelliklerine göre web sitesi kodu oluşturur. OpenAI geliştiricileri, DALL-E 2 AI görüntü oluşturucu ile zaten kendilerine bir isim yaptılar.Yazılımın kullanımı ücretsizdir, ancak OpenAI ile önceden bir hesap oluşturmanız gerekir.

ChatGPT neden dünyayı değiştirecek – c’t 3003

AI’yı nasıl tanımlarsınız?

“Adım Asistan ve OpenAI tarafından geliştirilmiş bilgisayar destekli bir dil asistanıyım. Asıl işim, bilgi ve becerilerimi kullanarak insanların sorularını yanıtlamalarına ve sorunları çözmelerine yardımcı olmak. Sözde “Büyük Dil Modeli”yim, yani Farklı dillerdeki ve çeşitli konulardaki soruları yanıtlamamı sağlayan, doğal dil anlama ve işleme becerilerimi geliştirmek için çok geniş bir metin verisi seti üzerinde eğitim aldım. Bilmek istediğin bir şey varsa veya bir sorunla ilgili yardıma ihtiyacın olursa bana sormaktan çekinme.”

Sohbet GPT’si

ChatGPT’nin Sınırlamaları

Kullanmadan önce OpenAI, yazılımın her zaman doğru veya uygun cevaplar vermediğini belirtir. Ayrıca uygulama, kötü amaçlı talimatlar veya bozuk içerik üretebilir. Geliştiriciye ek olarak ChatGPT AI, 2021’den sonra dünyada yalnızca sınırlı içerik ve olayları görüntüleyebileceğine dikkat çekiyor. Bunun nedeni, büyük ölçüde 2021 ve öncesine ait olan Büyük Dil Modeli eğitim materyalidir. Yapay zekanın bile internete erişimi yok. Bu nedenle, daha sonra kullanıcı için bilgi arayamaz.