Fatih Altaylı, AK Partili Özalan’a dava açacak: ‘Hadi gelsin kalemimi sattığım kanıtlasın bakalım’

Nilosa

Global Mod
Global Mod
Fatih Altaylı, AK Partili Özalan’a dava açacak: ‘Hadi gelsin kalemimi sattığım kanıtlasın bakalım’
Altaylı, yazısının “Hadi ispatla televoleci” başlıklı kısmında, yolda kalan araçların görüntüsünü koyma hedefinin yetkilileri tuzlama konusunda uyarmak olduğunu söylerken, “daha sonra aşağıda tuzlama aracını görür görmez tweet’i sildim. Kıyamet koptu. Yahu bir hayli tweetimi siliyorum ben. Muhatabı okuyunca ya da yanlışlı, yanlış bir şey yazdığımı, haksızlık yaptığımı düşününce siliyorum” dedi.

Altaylı,“bir küme trollün taarruza geçtiğini” söylerken şöyleki devam etti:

“Ben de onlara anladıkları lisandan karşılık verdim. Fazlasına değmezler. Lakin bir troll var ki, onunla mahkemede hesaplaşacağız. İsmi Alpay. Soyadı Özalan. Televolelerden hatırlarsınız kendisini. Artık vekil yapılmış. Bana ‘Kalemini satan’ demiş. Kendisini çabucak dava etmelerini söylemiş oldum avukatıma. Haydi gelsin kalemimi sattığım kanıtlasın bakalım.”

Eski futbolcu Alpay Özalan, 90’lı yılların en epeyce izlenen magazin programı Televole’nin en sık ekrana taşıdığı isimlerden birisiydi.
Alıntıdır